Офіційне запрошення до передкваліфікації

Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук

№ закупівлі: 9042-PRE-48019
Країна: Україна
Галузь діяльності: Комунальна та екологічна інфраструктура
№ проекту: 48019
Джерело фінансування: ЄБРР, ФЧТ
Тип контракту: Проектні товари, роботи і послуги
Тип повідомлення: Запрошення до передкваліфікації
Дата публікації: 28 березня 2018
Дата закриття: 18 травня 2018 о 13:00 (місцевий час)

Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук
Запрошення до передквалифікації

Це Запрошення до передкваліфікації слідує за Загальним повідомленням про закупівлі стосовно проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук» яке було опубліковане на веб-сайті ЄБРР, Повідомлення про проектні закупівлі (http://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/notices.html) 6 лютого 2018 року.
Міські органи влади Кременчука (Місто) і Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія, комунальне підприємство м. Кременчук, мають наміри використати кошти кредиту і гранту наданого Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (Банк або ЄБРР) і кредиту наданого Фондом Чистих Технологій (ФЧТ) для покращення енергетичної ефективності громадських будівель у м.Кременчук, у тому числі 38 дитячих садків, 23 школ і 5 лікарень. Загальна вартість запропонованого проекту оцінюється у сумі еквівалентній 10 мільйонам євро.
Початок процедури тендерного відбору для укладання відповідних контрактів очікується у червні 2018 року.
Контракти, які будуть фінансуватись за рахунок коштів кредиту і гранту наданих Банком і кредиту наданого ФЧТ мають відповідати Політиці і правилам ЄБРР стосовно закупок і є відкритими для участі компаній з будь-яких країн. Кошти кредиту ЄБРР не можуть бути використані для здійснення платежів будь-яким особам або компаніям, або для будь-якого імпорту чи експорту товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй прийнятим відповідно до Глави VII Статуту Об’єднаних Націй або згідно із законом або офіційним регуляторним актом країни Покупця.
Передкваліфікаційні документи будуть доступні для розповсюдження в електронній формі і можуть бути завантажені безкоштовно з мережі Інтернет у форматі MS Word за наступним посиланням: https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/content/index/id/5703

Для подальших роз’яснень будь ласка звертайтесь до:

Андрія Діденка
Технічного директора КП “КМЕК”
вул. Генерала Жадова, 12, поверх 3
39600 Кременчук, Україна
Телефони:
+380 536 757 715
+380 536 757 716
+380-98-205-69-90
E-Mail: kpkmek@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *