Проект «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук»


Підприємство є відповідальним виконавцем Проекту “Підвищення енергоефективності громадських будівель у м.Кременчук” у відповідності до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21.12.2017 р. «Про затвердження проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук», призначення комунального підприємства «Кременчуцька Муніципальна Енергосервісна Компанія» відповідальним виконавцем та надання йому згоди на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Кременчуцької міської ради та укладання договору гранту»

Рішенням Виконавчого комітету №48 від 22.01.2018 р. «Про затвердження висновку щодо доцільності залучення кредиту від Європейського банку реконструкції і розвитку для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук» під гарантію Кременчуцької міської ради Полтавської області» було затверджено висновок щодо доцільності залучення кредиту від ЄБРР для реалізації даного Проекту під гарантію Кременчуцької міської ради.

Загальною метою цього Проекту є впровадження заходів з енергозбереження (ЕЕЗ), спрямованих на зменшення споживання енергії та витрат на експлуатацію та технічне обслуговування (ЕТО), а також на скорочення викидів CO2, для чого було відібрано 66 об’єктів бюджетної сфери (38 дитячих садків, 22 шкіл, 5 лікарень та Будинку дитячої та юнацької творчості). Крім того, завдяки проекту мають поліпшитися умови навчання та перебування у шкільних класах для понад 17 000 учнів, 7 000 дітей у дитячих садках, а також умови теплозабезпечення та комфортний внутрішній клімат в медичних закладах для 2 400 пацієнтів на добу.